I Ogólnopolski Zjazd Młodych Etnologów i Etnolożek

Koło Naukowe Studentów Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ zaprasza 22-24 maja do Krakowa. /Aktualizacja: informacja o odwołaniu zjazdu

"Koleżanki Studentki i Koledzy Studenci!

Etnologia i antropologia kulturowa zostały skreślone z listy dyscyplin naukowych, ale nie oznacza to, że przestali istnieć studenci kierunków kulturowych czy społecznych!

Koło Naukowe Studentów Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w konferencji „Ogólnopolski Zjazd Młodych Etnologów i Etnolożek”. Chcemy dowiedzieć się o czym piszą, o czym mówią, czym zajmują się przyszli antropolodzy, etnolodzy, socjologowie, kulturoznawcy, religioznawcy, historycy i historycy sztuki, muzykolodzy, archeolodzy, filologowie i wszyscy ci, którym metody etnograficzne i wrażliwość antropologiczna nie są obce. Chętnie wysłuchamy więc referatów na wszelki temat, o ile mieści się on w zakresie zainteresowania antropologii lub wykorzystuje metodologię nauk etnologicznych.

Zjazdy będą polem do popisu, ale także polem do dyskusji. Oprócz słuchania referatów będzie też czas na dyskusje i polemiki, do czego zachęcamy również tych, którzy nie będą prezentować własnych wystąpień."

Więcej informacji na stronie wydarzenia na facebooku oraz fanpejdżu Organizatorów: 

https://www.facebook.com/KoloEtnologowUJ/

https://www.facebook.com/events/2526938597590610/